دوشنبه 6 خرداد 1398


 
 

  

 
اخبار استانها

تشکیل کمیته های تخصصی در فدراسیون گلف -

»

ظهراب محمودی سرپرست هیات گلف استان کهگیلویه وبویراحمد منصوب شد - کهکيلويه و بويراحمد

»

ظهراب محمودی سرپرست هیات گلف استان کهگیلویه وبویراحمد منصوب شد - کهکيلويه و بويراحمد

»

مجتبی صفی پور سرپرست کمیته امور بین الملل فدراسیون گلف شد -

»

مجتبی صفی پور سرپرست کمیته امور بین الملل فدراسیون گلف شد -

»

بخشنامه دومین اردوی تدارکاتی تیم ملی بالای 18 سال بانوان اعلام شد -

»

بخشنامه دومین اردوی تدارکاتی تیم ملی بالای 18 سال بانوان اعلام شد -

»

 
 


در دیدار رئیس فدراسیون گلف با نماینده عالی مرجع عالیقدر شیعه در ایران

تندیس یادبود فدراسیون گلف به حضرت آیت الله سید جواد شهرستانی اهداء شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف، صبح امروز سه شنبه مورخ ۱۳ آذر ماه ۹۷ دیدار " دکتر حمید عزیزی" رئیس فدراسیون گلف به همراه " مهرداد جمشیدی" دبیر فدراسیون با "حضرت آیت الله سید جواد شهرستانی" نماینده عالی مرجع عالیقدر شیعه؛ حضرت آیت الله العظمی سیستانی، در ایران صورت پذیرفت.
شایان ذکر است؛ در این دیدار که با حضور مسئولین ورزشی استان قم همراه بود، " دکتر عزیزی" تندیس یادبود فدراسیون گلف را به نماینده عالی مرجع عالیقدر شیعه اهداء کرد.
سپس در حاشیه این دیدار علی ملک لی عضو تیم ملی وودبال جمهوری اسلامی ایران مدال طلای کسب شده در مسابقات بین المللی وودبال ۲۰۱۸ را به حضرت آیت الله شهرستانی تقدیم کرد.
گفتنی است، مسئولین فدراسیون گلف با از حضور در حرم کریمه اهل بیت(ع) به زیارت مضجع نورانی حضرت معصومه سلام الله علیها مشرف شدند.
در ادامه از موزه حضرت آیت الله سید جواد شهرستانی بازدید کردند که در این موزه آثاری از کشورهای متعدد از سراسر جهان که توسط افراد مختلف به آیت الله شهرستانی و آیت الله سیستانی اهدا شده است نگهداری می شود. برجسته ترین اثر این موزه قرآنی است که روی ۳۱۳ دُر نجف نوشته شده است.
در این موزه 6 پرچم که به ترتیب روی گنبدهای مطهر امام علی (ع)، امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل العباس (ع)، امام موسی کاظم (ع) و امام حسن عسکری (ع) قرار داشته نگهداری می شود. در انتهای این بازدید رئیس فدراسیون گلف در دفتر یادبود این موزه چند خطی به یادگار نوشت.تاريخ  ارسال:سه شنبه 13 آذر 1397 - 12:47

کد:101519-1398


 

 
گزارش تصویریاردوی تیم ملی بانوان زیر ۱۸ سال_ مجموعه ورزشی انقلاب تهران آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گودیدار بسیار خوبی با شریعتمداری داشتیم/ می‌خواهیم گلف را به مدارس، دانشگاه‌ها و جامعه کارگری وارد کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.