جمعه 23 آذر 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

کلاس تئوری و عملی بهکاپ ( گیت گلف ) در دانشگاه بین المللی امام خمینی برگزار شد - قزوين

»

مراسم اختتامیه رقابت های گلف قهرمانی آقایان کشور برگزار شد - تهران

»

نتایج نهایی رقابت های گلف آقایان کشور اعلام شد - تهران

»

مراسم اختتامیه مسابقات گلف قهرمانی آقایان کشور برگزار می شود - تهران

»

بازدید شرکت کنندگان مسابقات گلف قهرمانی آقایان کشور از برج میلاد صورت پذیرفت - تهران

»

رئیس هیات گلف استان هرمزگان از تجهیز پارک‌های بانوان به زمین مینی گلف خبر داد - هرمزگان

»

سامانه امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام شد - تهران

»

 
 


در دیدار رئیس فدراسیون گلف با نماینده عالی مرجع عالیقدر شیعه در ایران

تندیس یادبود فدراسیون گلف به حضرت آیت الله سید جواد شهرستانی اهداء شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف، صبح امروز سه شنبه مورخ ۱۳ آذر ماه ۹۷ دیدار " دکتر حمید عزیزی" رئیس فدراسیون گلف به همراه " مهرداد جمشیدی" دبیر فدراسیون با "حضرت آیت الله سید جواد شهرستانی" نماینده عالی مرجع عالیقدر شیعه؛ حضرت آیت الله العظمی سیستانی، در ایران صورت پذیرفت.
شایان ذکر است؛ در این دیدار که با حضور مسئولین ورزشی استان قم همراه بود، " دکتر عزیزی" تندیس یادبود فدراسیون گلف را به نماینده عالی مرجع عالیقدر شیعه اهداء کرد.
سپس در حاشیه این دیدار علی ملک لی عضو تیم ملی وودبال جمهوری اسلامی ایران مدال طلای کسب شده در مسابقات بین المللی وودبال ۲۰۱۸ را به حضرت آیت الله شهرستانی تقدیم کرد.
گفتنی است، مسئولین فدراسیون گلف با از حضور در حرم کریمه اهل بیت(ع) به زیارت مضجع نورانی حضرت معصومه سلام الله علیها مشرف شدند.
در ادامه از موزه حضرت آیت الله سید جواد شهرستانی بازدید کردند که در این موزه آثاری از کشورهای متعدد از سراسر جهان که توسط افراد مختلف به آیت الله شهرستانی و آیت الله سیستانی اهدا شده است نگهداری می شود. برجسته ترین اثر این موزه قرآنی است که روی ۳۱۳ دُر نجف نوشته شده است.
در این موزه 6 پرچم که به ترتیب روی گنبدهای مطهر امام علی (ع)، امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل العباس (ع)، امام موسی کاظم (ع) و امام حسن عسکری (ع) قرار داشته نگهداری می شود. در انتهای این بازدید رئیس فدراسیون گلف در دفتر یادبود این موزه چند خطی به یادگار نوشت.تاريخ  ارسال:سه شنبه 13 آذر 1397 - 12:47

کد:101519-1397


 

 
گزارش تصویریمراسم اختتامیه مسابقات گلف قهرمانی آقایان کشور آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوحمید عزیزی: یکی از محورهای اصلی برای تشکیل اردوها مسابقات قهرمانی کشور است/ به‌دنبال کشف استعدادها در گلف هستیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.