دوشنبه 29 بهمن 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

رقابت های مینی گلف شرق کشور پایان یافت - خراسان جنوبی

»

بررسی فنی سایت مینی گلف استان البرز توسط دبیر فدراسیون گلف - البرز

»

چهار تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر گلف مشخص شدند - تهران

»

میزبانی «بیرجند» از برترین مینی‌گلف‌بازان شرق کشور - خراسان جنوبی

»

سرمربیان تیم های ملی منصوب شدند - تهران

»

دومین دوره کارگاه آموزشی گلف بانوان در امیدیه برگزار می شود - خوزستان

»

نتایج اولین دوره مسابقات گلف آزاد استان خوزستان( آقایان زیر 18سال) یادواره مرحوم سرمکس - خوزستان

»

 
 


عقد تفاهم نامه همکاری دوجانبه فی مابین تربیت بدنی دانشگاه پیام نور و هیئت گلف استان همدان

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف و به نقل از روابط عمومی هیئت گلف استان همدان؛ اداره تربیت بدنی دانشگاه پیام نور استان و هیئت گلف همدان در راستای ترویج و توسعه رشته ورزشی گلف و انجمن های زیر مجموعه فدراسیون تفاهم نامه همکاری دوجانبه امضاء نمودند .
در این نشست که دکتر صفایی ریاست محترم دبیرخانه منطقه چهار و دانشگاه پیام نور استان همدان و علی اصغر سالوند ریاست محترم هیئت گلف همدان خانم شکوهی رییس تربیت بدنی دانشگاه پیام نور و چند تن از اعضای هیئت گلف همدان و مسولان دانشگاه پیام نور حضور داشتند طرفین تفاهم نامه همکاری را در دو ماده و چهارده بند امضاء کردند .
علی اصغر سالوند رییس هیئت گلف همدان در این خصوص اظهار کرد :این تفاهم نامه با هدف توسعه و معرفی گلف در دانشگاه پیام نور همدان و در راستای بهره مندی و دسترسی آسان تر دانشجویان و کارکنان دانشگاه به امکانات، وسایل ، مربیان و سایت تخصصی مینی گلف همدان که در حال حاضر یکی از بهترین سایت های موجود در کشور است منقعد گردید .
همچنین دکتر صفایی رییس دانشگاه پیام نور افزود : امروزه شاخص توسعه تغییر یافته و بر اساس میزان شادابی مردم، جوامع ارزیابی میشوند. یکی از روش های اندازه گیری شادابی میزان درصدی از مردم است که به ورزش می پردازند . بنابراین امیدواریم با عقد این تفاهم نامه و نهایت همکاری بتوانیم دانشجویان زیادی را جذب ورزش نماییم .تاريخ  ارسال:چهارشنبه 14 آذر 1397 - 10:15

کد:101521-1397


 

 
گزارش تصویریمسابقات مینی گلف آزاد شرق کشور آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوبررسی فنی سایت مینی گلف استان البرز توسط دبیر فدراسیون گلف آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.