شنبه 2 شهريور 1398


 
 

 


 

 
اخبار استانها

آمادگی کامل هیات مازندران جهت میزبانی المپیاد استعدادیابی مینی گلف - مازندران

»

آمادگی کامل هیات مازندران جهت میزبانی المپیاد استعدادیابی مینی گلف - مازندران

»

مسابقه بهكاپر در زمين چمن مهرگان برگزار شد - تهران

»

مسابقات گلف آقایان به مناسبت دهه ولایت با حضور ورزشکاران گلف استان تهران برگزار شد - تهران

»

آغاز آموزش و تمرینات مینی گلف بازان نوجوان پسر و دختر هیات گلف استان قم جهت شرکت در المپیاد استعدادیابی مینی گلف کشور -

»

فدراسیون در دوره‌ی جدید افق تازه‌ای را پیش رو قرار داده /اهداف ما در جهت المپیک ۲۰۲۴ است -

»

فدراسیون در دوره‌ی جدید افق تازه‌ای را پیش رو قرار داده /اهداف ما در جهت المپیک ۲۰۲۴ است -

»

 
 


رییس هیات گلف خوزستان: از امروز با تمام قوا رقابت های سوپر لیگ گلف آقایان کشور رابرگزار می کنیم

رضا علیجانی با اشاره به برنامه های استان خوزستان در جهت پیشرفت ورزش گلف، گفت: قصد داریم با انجام برنامه های استعدادیابی و ارتقاء گلف بانوان، این ورزش را در استان پیشرفت دهیم.

رییس هیات گلف خوزستان درباره وضعیت گلف این استان، در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون گلف اظهار کرد: گلف خوزستان قدمت زیادی دارد و مهد گلف ایران است. باشگاههای ملی حفاری، نفت و همچنین باشگاه های خصوصی در این استان فعال هستند. هیات های آبادان، مسجد سلیمان، امیدیه نیز در حال فعالیت و سایر هیئت های شهرستانها نیز در حال راه اندازی هستند.
وی همچنین گفت: با زمانبندی و استراتژی مشخص، مسیر رو به جلو را ادامه می دهیم. استان خوزستان مقام های خوبی در مسابقات مختلف داشته و قصد داریم گلف بانوان را نیز ارتقا دهیم. همچنین آمادگی کامل برگزاری رقابت های سوپر لیگ که از امروز آغاز می شود را داریم و با تمام قوا شرکت می کنیم تا نتایج قابل قبولی کسب نماییم.
وی افزود: در سطح استان زمین گلف ملی حفاری در اهواز و قدیمی ترین زمین گلف خوزستان در مسجد سلیمان و نیز زمین های تمرینی در آبادان و امیدیه داریم که از نظر تجهیزات باشگاهها از قبل تجهیزاتی را دارا بودند که انتظار می رود بتوانیم با حمایت فدراسیون در جهت توسعه گلف در سطح استان خوزستان گام برداریم و بتوانیم به طور عادلانه تجهیزات را به هیات های شهرستان ها تزریق کنیم.
علیجانی در ادامه این گفتگو بیان کرد: علاوه بر اینکه در حال حاضر درگیر برگزاری رقابت های سوپر لیگ گلف آقایان کشور هستیم، برای آینده نیز احتمالا از جام حسین پور نیز میزبانی کنیم و اگر چنانچه تهران میزبان باشد با قدرت در این مسابقات حاضر می شویم.
رییس هیات گلف خوزستان درباره استعداد یابی در استان گفت: در بحث استعدادیابی نیز برنامه های مدونی طراحی کردیم و قصد داریم با کمک مدرسین درجه یک داخلی بتوانیم در جهت ارتقاء سطح گلف خوزستان گام های مثبتی برداریم.
رئیس هیات گلف خوزستان همچنین گفت: انجمن های تابعه فدراسیون در شهرستان ها مخصوصاً دزفول فعال هستند اما امیدواریم بتوانیم به زودی گسترش بیشتری یابد. خوشبختانه آقای دکتر عزیزی ریاست محترم فدراسیون گلف از نیروهای جوان با ارتباطات قوی و پتانسیل بالا هستند که با اطمینان می گویم در صورتی که جامعه گلف ایران اعم از رؤسای هیات های استانی، مربیان، ورزشکاران و .. با برنامه های ایشان همراه باشند گلف ایران در سطح بین المللی قطعاً به اهداف عالیه مدنظر ایشان می رسد.
علیجانی در پایان خاطر نشان کرد: در جلسه اخیر که دیداری با جناب آقای مهندس منصور کتانباف شهردار محترم کلانشهر اهواز داشتیم در مورد تخصیص زمین گلف به هیات گلف استان خوزستان تبادل نظر شد که در نهایت مهندس کتانباف با در اختیار گذاشتن زمین تخصصی گلف در نوار ساحلی کارون جهت آموزش گلف و انجمن های تابعه فدراسیون موافقت کرد و دستور کتبی از جانب شهردار کلانشهر اهواز در این رابطه صادر شد.
انتهای پیامتاريخ  ارسال:پنجشنبه 20 دي 1397 - 08:44

کد:103588-1398


 

 
گزارش تصویریمجمع عمومی سال 97/عکس از امیر حسین خیر خواه آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گودیدار بسیار خوبی با شریعتمداری داشتیم/ می‌خواهیم گلف را به مدارس، دانشگاه‌ها و جامعه کارگری وارد کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.