يكشنبه 4 فروردين 1398


 
 

  

 
اخبار استانها

پیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ - تهران

»

پیام تبریک دبیر فدراسیون گلف بمناسب سال نو - تهران

»

پیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ - تهران

»

پیام تبریک دکتر سلطانی فر به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸ خورشیدی - تهران

»

سال جدید، سال تولید، تلاش و اشتغال برای جوانان عزیز است/ اصل را فرع و فرع را اصل کردن، اشتباه راهبردی است/ مردم را از لحاظ خدمات دولتی، در رفاه بیشتری قرار خواهیم داد/ - تهران

»

کلید حل مشکلات اقتصادی توسعه تولید ملی است - تهران

»

جشنواره نوروزی فدراسیون گلف در برج میلاد تهران برپا شد - تهران

»

 
 


بررسی فنی سایت مینی گلف استان البرز توسط دبیر فدراسیون گلف

بازدید دبیر فدراسیون جهت بررسی فنی سایت در حال ساخت مینی گلف استان البرز انجام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف، مهرداد جمشیدی دبیر فدراسیون صبح امروز چهارشنبه 17 بهمن ماه 97 از سایت تخصصی مینی گلف در حال احداث واقع در کرج بازدید کرد.
جمشیدی در مورد این خبر گفت: سایت تخصصی مینی گلف در مجموعه گلستانه گلشهر کرج توسط بخش خصوصی و با طراحی و مشاوره فنی فدراسیون در قالب استاندارد ادونچرMOS ساخته و تا پایان سالجاری به بهره برداری خواهد رسید.
دبیر فدراسیون گلف در مورد سایت در حال ساخت مینی گلف استان البرز افزود: احداث زمین تخصصی از نیاز های اساسی ورزشکاران این رشته ورزشی بود و این سایت قابلیت میزبانی مسابقات قهرمانی کشور و نیز دوره های رسمی کشوری را دارد و مجموعه ای کامل و مطابق با استانداردهای این رشته ورزشی است.
مهرداد جمشیدی گفت: تحقق این امر مهم در استان البرز پیرو تلاش و پیگیری های خانم علیدوست رئیس محترم هیئت گلف استان البرز است که از ایشان و جناب آقای مهندس خدیر سرمیه گذار بخش خصوصی این پروژه ورزشی تشکر ویژه می نمایم.
وی در پایان افزود: جا دارد به کلیه ورزشکاران و علاقمندان رشته مفرح مینی گلف نوید راه اندازی این مجموعه منحصر بفرد را تا پایان سالجاری بدهم.تاريخ  ارسال:شنبه 27 بهمن 1397 - 10:15

کد:113609-1398


 

 
گزارش تصویریهفته سوم از مرحله نهایی لیگ برتر گلف آقایان کشور برگزار شد آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوپیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.