شنبه 2 شهريور 1398


 
 

 


 

 
اخبار استانها

آمادگی کامل هیات مازندران جهت میزبانی المپیاد استعدادیابی مینی گلف - مازندران

»

آمادگی کامل هیات مازندران جهت میزبانی المپیاد استعدادیابی مینی گلف - مازندران

»

مسابقه بهكاپر در زمين چمن مهرگان برگزار شد - تهران

»

مسابقات گلف آقایان به مناسبت دهه ولایت با حضور ورزشکاران گلف استان تهران برگزار شد - تهران

»

آغاز آموزش و تمرینات مینی گلف بازان نوجوان پسر و دختر هیات گلف استان قم جهت شرکت در المپیاد استعدادیابی مینی گلف کشور -

»

فدراسیون در دوره‌ی جدید افق تازه‌ای را پیش رو قرار داده /اهداف ما در جهت المپیک ۲۰۲۴ است -

»

فدراسیون در دوره‌ی جدید افق تازه‌ای را پیش رو قرار داده /اهداف ما در جهت المپیک ۲۰۲۴ است -

»

 
 


توپ گلف در میدان دیپلماتها

مسابقات جام گلف دیپلماتها با حضور سفرا، کارداران، نمایندگان و وابستگان
سیاسی، تجاری و اقتصادی مقیم تهران برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف و به نقل از "ورزش سه"، فدراسیون گلف جمهوری اسلامی با مجوز وزارت ورزش و جوانان، همکاری وزارت امور خارجه و باشگاه انقلاب میزبان مسابقات گلف جام دیپلماتها با دعوت از سفرا، کارداران، نمایندگان و وابستگان سیاسی، تجاری و اقتصادی مقیم تهران در تاریخ 6 اردیبهشت ماه خواهد بود.
این رویداد ویژه، پیشتر با حضور برخی از مقامات و سفرای خارجی حاضر در کشور نیز برگزار گردیده بود اما اینبار برای نخستین دوره حضور بانوان و آقایان در یک میدان و یک بازی مشترک، پتانسیل این رشته محبوب و مفرح خانوادگی و البته دیپلماتیک را نمایان خواهد ساخت.
گفتنی است، با تلاش بی وقفه فدراسیون گلف کشور در ایجاد منابع مالی پایدار و نیز برگزاری ده دوره مسابقه ملی طی 4 ماه پایانی سال 97، جام گلف دیپلماتها نخستین اقدام رسمی و حرکت ورزشی این فدراسیون برای سال 98 است.
با مرور قدمت صدها ساله گلف در دنیا و عمر یکصد ساله آن در ایران، می توان گفت گلف از جمله رشته هایی است که دیپلماسی و تصمیم سازی در سطوح عالی مدیریتی جهان را در فضایی بدور از تنش های روزمره، بروکراسی اداری و با جذب انرژی مثبت از محیط سبز این رشته در خود گنجانده است.
بر اساس تحقیقات انجام شده نیز، گلف نخستین ورزشی است که چهره های دیپلماتیک و حتی ورزشی را بسوی خود می کشاند که نمونه های بارز آن ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در بخش سیاسی و گرت بیل ولزی، فوتبالیست مطرح رئال مادرید است. البته از جلسات مهم در سطح سران و روسای جمهور کشورهای توسعه یافته G8 در زمینهای گلف نباید غافل بود.
اما برگزاری جام دیپلماتها رویدادی است که برای نخستین بار در سطح بین المللی و به ابتکار فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران انجام خواهد پذیرفت که با وجود تنها میدان چمن نه چندان استاندارد گلف در کشور با تلاش کادر فنی فدراسیون گلف بر طبق قوانین و مقررات بین المللی و مرکز توسعه جهانی گلف R&A همسان سازی و برگزار می گردد.
خاطرنشان می سازد، تا این لحظه حدود 20 کشور از جمله سفرا و مقامات نمایندگی ها، با افزایش روزانه تعداد متقاضیان، برای حضور و بازدید از این مسابقه رسما آمادگی خود را به فدراسیون گلف اعلام نموده اند.
همچنین، در راستای مسئولیتهای اجتماعی، فدراسیون گلف درنظر دارد در حاشیه این جام، اقدام به حمایت از استانهای سیل زده کشور نماید.تاريخ  ارسال:چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398 - 11:09

کد:125650-1398


 

 
گزارش تصویریمجمع عمومی سال 97/عکس از امیر حسین خیر خواه آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گودیدار بسیار خوبی با شریعتمداری داشتیم/ می‌خواهیم گلف را به مدارس، دانشگاه‌ها و جامعه کارگری وارد کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.