دوشنبه 28 بهمن 1398


 
 

 


 

 
اخبار استانها

معرفی برترین مینی گلف بازان سمن های خراسان جنوبی -

»

داستان گلف و بازی در لیگ دِلی است/ هیچ ورزشکاری دوست ندارد برای کشور دیگری رقابت کند -

»

داستان گلف و بازی در لیگ دِلی است/ هیچ ورزشکاری دوست ندارد برای کشور دیگری رقابت کند -

»

برگزاری اردوی انتخاب انزلی برای تیم ملی وودبال ساحلی در اسفند ماه -

»

حضورایثارگران فدراسیون گلف درغرفه وزارت ورزش وجوانان -

»

برگزاری کارگاه آموزش و مسابقه دوستانه بهکاپ در نهمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری همدان -

»

برندگان مسابقه پیامکی چلچراغ اعلام شد -

»

 
 


صیادی:

سطح فنی این اردو از دوره قبلی خیلی بالاتر بود/ به گلف بانوان باید بیشتر پرداخته شود

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،نگار سعیدی سرمربی تیم ملی گلف بانوان بالای 18 سال در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص اردوی این تیم اظهار داشت: اردوی ما 24 لغایت 28 خردا ماه دومین اردوی تیم ملی گلف بود که برگزار شد.وی ادامه داد:در این اردو 11 شرکت‌کننده داشتیم از چهار استان که در نهایت چهار نفر به عنوان اعضای اصلی تیم ملی انتخاب شدند و یک نفر هم به عنوان ذخیره. مقام سوم‌مان به صورت مشترک بود.

صیادی افزود: انتخابی این اردو جهت برگزاری یک دوره اردوی مشترک با یکی از کشورهای همسایه است که این اعضا اعزام می‌شوند که هنوز کشورش مشخص نیست. امسال با توجه به اینکه دومین اردو را ما برگزار کردیم توانستیم از چهار استان دعوت کنیم، چیزی که در چند سال اخیر برای بانوان اتفاق نیفتاده بود ولی با توجه به تصمیماتی که رئیس جدید فدراسیون دکتر عزیزی و دبیر فدراسیون آقای جمشیدی اتخاذ کردند این امکان برای بانوان فراهم شد که بتوانند در دو اردو شرکت کنند و خودشان را محک بزنند.

وی افزود: سطح فنی این دوره از دوره قبلی خیلی بالاتر بود و اینکه بچه‌ها پیشرفت‌های خوبی را داشتند و خیلی تغییر کردند و رقابت‌هایشان خیلی به هم نزدیک و تنگاتنگ بود به همین خاطر یک مقدار انتخاب برای کمیته سخت‌تر شده بود اما به هر حال مسابقه است و باید انتخاب می‌شدند. سرمربی تیم ملی بالای 18 سال بانوان ادامه داد: این امکانات را ما قبلا نداشتیم یعنی همیشه اردوها به صورت دو الی سه نفره برگزار می‌شد و فقط در نزدیکی اعزام این اردوها برگزار می‌شد ولی در این دوره توانستیم این امکان را برای بازیکنان استان‌های دیگر که زمین ندارند یا شرایط‌شان محدودتر است نیز فراهم کنیم تا بتوانند بیایند از زمین گلف مجموعه انقلاب استفاده کنند. اما نسبت به نیازهای بانوان بیشتر از اینها باید توجه کنند. دکتر عزیزی تا اینجا به این قضیه خیلی توجه داشتند ولی خب بانوان در تمام رشته‌ها محروم‌تر هستند باید نیاز بانوان را در زمینه ورزشی گلف بیشتر ببینند و به این رشته هم پرداخته شود.تاريخ  ارسال:دوشنبه 3 تير 1398 - 14:40

کد:141739-1398


 

 
گزارش تصویریحضور تیم ملی نوجوانان زیر 18 سال گلف در مسابقات بین المللی بنگلادش آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوبرای حضور در المپیک ۲۰۲۲ جوانان برنامه ریزی می کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.