يكشنبه 9 خرداد 1401


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


سارا نورزوی رئیس هیات گلف استان گیلان شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،در جریان انتخابات ریاست هیات گلف استان گیلان که روز دوشنبه و با حضور حمید عزیزی رئیس فدراسیون در مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت برگزار شد، سارا نورزوی به عنوان رئیس جدید هیات گلف استان گیلان منصوب و مشغول به کار شد.

در این انتخابات سارا نوروزی، مرتضی یحیی پور مسروری، سیدرضا ثابت قدم و امیر کاظمی به عنوان کاندیدهای احراز پست ریاست هیات گلف گیلان حضور داشتند که سارا نوروزی و مرتضی یحی پور مسروری هر دو هفت رای کسب کردند و برای مشخص شدن رئیس جدید این هیات، انتخابات به دور دوم کشیده شد.

در دور دوم این انتخابات نیز، سارا نورزوی که سابقه دبیری هیت گلف استان گیلان را دارد هشت رای و مرتضی یحیی پور مسروری سرپرست این هیات هفت رای کسب کردند که با توجه به این امر، سارا نوروزی به عنوان رئیس جدید هیات گلف گیلان انتخاب شد.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در جریان انتخابات هیات گلف استان گیلان اظهار داشت: نزدیک به چهارسال هیات گلف استان گیلان به صورت سرپرست اداره می شد که طی چند ماه گذشته یحیی پورمسروری به عنوان سرپرست فعالیت داشت و توانست تمامی اعزام ها را انجام دهد و زحمات زیادی نیز کشید.

مریم بخشی افزود: با توجه به برگزاری انتخابات ریاست هیات گلف گیلان و انتخاب رئیس جدید، باید حس همدلی و اتحاد در این هیات حکمفرما شود تا این رشته ورزشی در گیلان رشد خوبی یابد.

وی ادامه داد: هدف ما توسعه همه رشته های ورزشی به خصوص رشته هایی است که کمتر دیده می شوند که در این راستا، از هیات گلف گیلان انتظار تلاش شایسته داریم و ما نیز از این هیات برای رشد و اعتلا حمایت خواهیم کرد.تاريخ  ارسال:سه شنبه 5 آذر 1398 - 09:10

کد:158849-1401


 

 
گزارش تصویریمجمع انتخاباتی هیات گلف استان البرز آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوخصوصی‌سازی راندمان کار باشگاه‌ها را بالا می‌برد/ واگذاری استقلال و پرسپولیس حمایت از کل ورزش کشور است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.