پنجشنبه 11 آذر 1401


 
 

 


 

 
اخبار استانها

 
 


جلسه اعضای هیئت گلف استان یزد برگزار شد

جلسه اعضای هیئت گلف استان یزد با موضوع هم اندیشی پیرامون برنامه های آینده هیات با حضور اعضا در محل اداره کل ورزش و جوانان استان یزد برگزار شد.


در این جلسه ضمن بحث و تبادل نظر پیرامون برنامه‌ها و کارهای انجام شده، در خصوص کمیته های مختلف بحث و تبادل نظر شد و در پایان جلسه آقاي سید سجاد ابطحي به عنوان مسئول روابط عمومي ، آقاي مهندس اميري به عنوان عضو هيئت رئيسه ، خانم عسكري به عنوان مسئول كميته مربيان بانوان ، خانم توكلي به عنوان مسئول كميته آموزش واستعداديابي، آقاي هزارپيشه مسئول كميته داوران ، آقاي مهرافشان مسئول كميته مربيان آقايان و آقاي اميني به عنوان مسئول كميته آموزش واستعداديابي آقايان با نظر اعضاي هيئت رئيسه انتخاب شدند.

همچنین در این جلسه اعضای هیات گلف از محمد فتوحی ورزشکار پرافتخار یزدی و اولین ورزشکار المپیکی تاریخ استان یزد با اهدای لوح قدردانی
کردند.

لازم به ذکر است هیات گلف استان یزد از سال ۱۳۹۸ آغاز به کار کرده استتاريخ  ارسال:شنبه 3 خرداد 1399 - 13:10

کد:161191-1401


 

 
گزارش تصویریمجمع انتخاباتی هیات گلف استان البرز آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوخصوصی‌سازی راندمان کار باشگاه‌ها را بالا می‌برد/ واگذاری استقلال و پرسپولیس حمایت از کل ورزش کشور است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.