چهارشنبه 2 خرداد 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

مسابقه کروکت جام رمضان به میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی رویال هفته آینده برگزار می شود -

»

مسابقه کروکت جام رمضان به میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی رویال هفته آینده برگزار می شود -

»

مجمع انتخاباتی هیئت گلف خراسان جنوبی دوشنبه 7 خرداد برگزار می شود - خراسان جنوبی

»

مجمع انتخاباتی هیئت گلف خراسان جنوبی دوشنبه 7 خرداد برگزار می شود - خراسان جنوبی

»

برگزاری اردوی تیم ملی گلف از 18 تا 24 خرداد در مجموعه ورزشی انقلاب /نفرات برتر شهریور ماه به مسابقات جهانی دوبلین ایرلند اعزام می‌شوند -

»

برگزاری اردوی تیم ملی گلف از 18 تا 24 خرداد در مجموعه ورزشی انقلاب /نفرات برتر شهریور ماه به مسابقات جهانی دوبلین ایرلند اعزام می‌شوند -

»

حضور سرپرست ،اعضا هیئت رئیسه و روسای انجمن های ورزشی فدراسیون گلف در مراسم تجلیل از قهرمانان با حضور رییس جمهور -

»

 
 


رییس هیئت گلف اصفهان:

اولویت ما در گلف استعدادیابی است/زمین گلف نقش جهان از کیفیت بالایی برخوردار است

رییس هیئت گلف استان اصفهان گفت:با استعدادیابی مناسب می توانیم روند روبه رشدی برای این ورزش در استان اصفهان فراهم کنیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،فرهاد رحیمی اظهار کرد: گلف به دلیل محدودیت منابع انسانی و نبود اقبال عمومی خیلی مورد توجه نیست به همین دلیل اولویت کاری خود را بر روی استعدادیابی قرار دادیم و دلیل اینکه استعداد افراد مبحث مهم این رشته محسوب می شود جلسات زیادی برای آن برگزار کرده ایم.

وی افزود: با تعدادی از ارگان ها و ادارات استانی در زمینه استعداد یابی رایزنی هایی شده است تا همکاران نهادها و ارگان ها بیشتر با این رشته آشنا شده و با برگزاری کلاس های آموزشی زمینه استعدادیابی فراهم آید و این رشته به یک نتیجه مطلوب برسد.

رییس هیئت گلف استان اصفهان با اشاره به زمین گلف ورزشگاه نقش جهان، ادامه داد: این زمین گلف از کیفیت بالایی برخوردار است و تاکنون شرکت کنندگان از این زمین راضی بوده و مسئولان کشوری و استانی از پتانسیل این مجموعه رضایت داشته و اعلام کرده اند که اصفهان می تواند میزبان خوبی برای مسابقات کشوری باشد.

رحیمی با بیان اینکه در گلف بانوان شرایط نسبتا خوبی داریم، تصریح کرد: بانوان اصفهان در مسابقات اخیر کشوری که در اصفهان برگزار شد با اختلاف کم به مقام چهارم رسیدند و به عنوان یکی از مدعیان کشوری مطرح شدند، اما جای کار همچنان وجود دارد.

وی اظهار کرد: گلف نیازمند زمینی با وسعت زیاد است که نگه داری از آن هزینه زیادی می برد که عموما از توان هیئت خارج است، اما طی برنامه ریزی های انجام گرفته در نظر داریم ورزش مینی گلف را که از جذابیت بالایی برخوردار است و احتیاج به زمین بزرگ و تجهیزات خاصی ندارد راه اندازی کنیم و آن را به صورت ورزش همگانی در سراسر استان اجرایی کنیم.

رییس هیئت گلف استان اصفهان تصریح کرد: اصفهان در رده بندی هیئت های گلف در جایگاه سوم قرار دارد که با تلاش ها در سال های آتی به دنبال ارتقا جایگاه خود هستیم.

رحیمی گفت: گلف در دسته ورزش های حرفه ای قرار می گیرد و اگر می خواهیم که در مسابقات جهانی حرفی برای گفتن داشته باشیم باید فعالیت های زیرساختی انجام داده و به توسعه زمین ها و ترمیم آنها بپردازیم و از مربیان بزرگ دنیا استفاده کنیم.

وی خاطرنشان کرد: ما به دنبال اهداف ملی و بین المللی و روند رشد این رشته در استان اصفهان هستیم و سعی داریم با استعدادیابی مناسب امکان رشد این ورزش را فراهم آوریم.تاريخ  ارسال:يكشنبه 19 شهريور 1396 - 11:28

کد:56547-1397


 

 
گزارش تصویریمسابقات لیگ دسته یک گلف آقایان کشور آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گواز برگزاری نخستین مسابقات بین‌المللی به میزبانی کشورمان تا حضور موفق گلفر ایرانی در مسابقات آسیایی آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.