سه شنبه 2 بهمن 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

 
 


مهرداد جمشیدی در گفتگو با خبرگزاری برنا:

برنامه ریزی برای اعزام تیم جوانان مینی گلف به مسابقات برون مرزیبه گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مهرداد جمشیدی، رییس انجمن مینی گلف درباره برنامه‌های این انجمن در سال 97 به خبرنگار برنا گفت: امسال انجمن مینی گلف برنامه‌های خاصی دارد. سال گذشته توانستیم با پرداخت بدهی‌ها رفع تعلیق شویم و این امر باعث شد در مسابقات برون مرزی حضور پیدا کنیم.

وی ادامه داد: مسابقات بین‌المللی جوانان مینی گلف در جمهوری چک و تایلند که در مهر برگزار خواهد شد و اگر بودجه‌های لازم فراهم شود تیم ملی به یکی از این مسابقات اعزام می‌شوند. اردیبهشت ماه سال جاری کلاس داوری برگزار می‌شود. همچنین کلاس مربیگری درجه سه هم به همراه کلاس داوری دایر خواهد شد.

جمشیدی با تاکید بر اینکه قهرمانی کشور در بخش بانوان و آقایان در تیرماه برگزار می‌شود، گفت: این مسابقات در رده سنی زیر 18 سال و بالا 18 سال برگزار می‌شود.برای پیشرفت ورزش مینی گلف در کشور باید زیرساخت‌های لازم فراهم شود.تاريخ  ارسال:چهارشنبه 29 فروردين 1397 - 11:09

کد:86063-1397


 

 
گزارش تصویریمراسم اختتامیه مسابقات گلف کشوری جام جهان نما،یادمان فجر چهلم آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گورییس هیات گلف خوزستان: از امروز با تمام قوا رقابت های سوپر لیگ گلف آقایان کشور رابرگزار می کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.