دوشنبه 6 خرداد 1398


 
 

  

 
اخبار استانها

تشکیل کمیته های تخصصی در فدراسیون گلف -

»

ظهراب محمودی سرپرست هیات گلف استان کهگیلویه وبویراحمد منصوب شد - کهکيلويه و بويراحمد

»

ظهراب محمودی سرپرست هیات گلف استان کهگیلویه وبویراحمد منصوب شد - کهکيلويه و بويراحمد

»

مجتبی صفی پور سرپرست کمیته امور بین الملل فدراسیون گلف شد -

»

مجتبی صفی پور سرپرست کمیته امور بین الملل فدراسیون گلف شد -

»

بخشنامه دومین اردوی تدارکاتی تیم ملی بالای 18 سال بانوان اعلام شد -

»

بخشنامه دومین اردوی تدارکاتی تیم ملی بالای 18 سال بانوان اعلام شد -

»

 
 


سمیع زاده در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما:

مدارک سه نفر از کسانی که برای انتخابات ریاست فدراسیون گلف ثبت نام کرده بودند، رد شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،محسن سمیع زاده دبیر مجمع انتخابی فدراسیون گلف به خبرنگار خبرگزاری صداوسیما درباره بررسی کاندیدا های ریاست این فدراسیون توضیح داد: مدارک ۱۶ کاندیدای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون گلف به کمیسیون تطبیق زیرنظر محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان ارسال شد. هفته قبل جلسه ای با حضور اعضا این کمیته برگزار کردند و مدارک ۱۳ نفر پذیرفته شد.


وی درباره سرنوشت سه نفر دیگر گفت: یکی از آن ها مدرک تحصیلی فوق لیسانس نداشت و دو نفر دیگر با توجه به جوانی، سابقه مدیریتی کافی نداشتند. البته به هر سه نفر فرصت داده می شود تا مدارک لازم را به کمیسیون برسانند.
دبیر مجمع انتخابی فدراسیون گلف از زمان دقیق برگزاری انتخابات ریاست این فدراسیون ابراز بی اطلاعی کرد و این زمانبندی را به رسیدن جواب استعلام های مربوط به نامزد های ریاست فدراسیون دانست.اسامی ۱۶ نفری که در ابتدا برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون گلف ثبت نام کرده بودند، به این شرح است:بهروز منتقمی، فریدون یوسف شاهی، فاطمه ابوالقاسمی، امیر غریب لو، محمد بابارضا، محمد بابایی، عبدالرحمان قاسمی، توفیق کابلی، محمدرضا حیکم ایمانی، رضا زندی خواری، امیررضا روستا کاری، امیرحمزه توسلی، سید رضا میرابوطالبی، حمید عزیزی، امیرمحمد صفانیا و عباس ولیخانی.تاريخ  ارسال:سه شنبه 26 تير 1397 - 13:52

کد:93151-1398


 

 
گزارش تصویریاردوی تیم ملی بانوان زیر ۱۸ سال_ مجموعه ورزشی انقلاب تهران آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گودیدار بسیار خوبی با شریعتمداری داشتیم/ می‌خواهیم گلف را به مدارس، دانشگاه‌ها و جامعه کارگری وارد کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.