چهارشنبه 5 تير 1398


 
 

  

 
اخبار استانها

ریس هیات گلف شهرستان پیرانشهر منصوب شد - آذربايجان غربی

»

اسامی دعوت شده گان به اردوی تیم ملی رده سنی 18 تا 30 سال -

»

جلسه مشترک دکتر عزیزی با معاون استانداری خراسان شمالی برگزار شد - خراسان شمالی

»

جلسه مشترک دکتر عزیزی با معاون استانداری خراسان شمالی برگزار شد - خراسان شمالی

»

۴۵ دانشجوی خارجی در همدان آموزش بهکاپ دیدند - همدان

»

سطح فنی این اردو از دوره قبلی خیلی بالاتر بود/ به گلف بانوان باید بیشتر پرداخته شود -

»

سطح فنی این اردو از دوره قبلی خیلی بالاتر بود/ به گلف بانوان باید بیشتر پرداخته شود -

»

 
 


منتقمی :

برنامه ریزی برای فراهم سازی زیر ساخت های گلف در استان های سراسر کشور


بهروز‌ منتقمی سرپرست فدراسیون گلف ، در خصوص این که شایعه انصرافش از کاندیداتوری ریاست فدراسیون‌ گلف واقعیت دارد یا خیر، اظهار داشت: تا این لحظه تصمیمی در این خصوص نگرفته ام.به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،بهروز‌ منتقمی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان ، در خصوص این که شایعه انصرافش از کاندیداتوری ریاست فدراسیون‌ گلف واقعیت دارد یا خیر، اظهار داشت: تا این لحظه تصمیمی در این خصوص نگرفته ام.

وی در مورد این که آیا وزارت ورزش با اعزام تیم‌های گلف به مسابقات برون‌مرزی مخالفت کرده، گفت: اولویت ما حضور در مسابقات آسیایی و جهانی است و هر مسابقه‌ای که شورای برون مرزی اجازه سفر بدهد در آن مسابقات حضور پیدا خواهیم کرد. هزینه این اعزام‌ها را فدراسیون با مشارکت بخش‌خصوصی تقبل می‌کند و خوشبختانه در خصوص اعزام‌ها با وزارت ورزش و جوانان در تعامل هستیم و این‌که گفته می‌شود این نهاد جلوی اعزام‌های ما را می‌گیرد شایعه‌ است.

سرپرست فدراسیون گلف گفت:چند روز پیش با استاندار گلستان به بحث و تبادل نظر در خصوص پیشبرد گلف در این استان پرداختیم و در این جلسه دکتر سیدمناف هاشمی حمایت خودرا برای احداث زمین گلف، زمین آموزشی، تمرینی و مسابقاتی با مشارکت بخش خصوصی در مناطق غرب و شرق و مرکز استان اعلام کرد.

منتقمی ادامه داد: بنا دارم که این کار را در تمام کشور نهادینه‌سازی کنم تا زیر ساخت ‌های گلف ایران در همه استان‌های کشور فراهم شود و از فرصتی که به وجود آمده نهایت استفاده را می نماییم.

وی در خصوص این که آیا همچون قبل تعداد زیادی همراه و افراد اضافه با گلف‌بازان به مسابقات بین‌المللی اعزام خواهند شد، خاطرنشان کرد: از این پس فقط ۱ نفر که سرپرست تیم ملی است و همچنین یک نفر نماینده وزارت ورزش و مربیان مرتبط با گلف‌بازان اعزام خواهند شد و دیگر اجازه نمی‌دهیم افراد اضافی اعزام شوند.تاريخ  ارسال:چهارشنبه 10 مرداد 1397 - 13:32

کد:93262-1398


 

 
گزارش تصویریگزارش تصویری اردوی انتخابی تیم ملی گلف در رده سنی زیر 18 سال آقایان در مجموعه ورزشی انقلاب آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گودیدار بسیار خوبی با شریعتمداری داشتیم/ می‌خواهیم گلف را به مدارس، دانشگاه‌ها و جامعه کارگری وارد کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.