چهارشنبه 4 مهر 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

سرپرست فدراسیون گلف از حضور تیم مینی‌گلف استان اردبیل در مسابقات اوپن آسیا خبر داد - اردبيل

»

دبیر فدراسیون خبر داد: جام دیپلمات ها در راه است - تهران

»

مجمع انتخاباتی هیات گلف استان اردبیل امروز برگزار شد - اردبيل

»

جام دیپلمات ها در راه است - تهران

»

اسامی کاندیدای نهایی مجمع انتخاباتی فدراسیون گلف مشخص شد - تهران

»

نمایشگاه عکس بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در استان همدان برگزار شد - همدان

»

اعضای کمیته فرهنگی فدراسیون گلف معرفی شدند - تهران

»

 
 


مسابقات اوپن بین المللی وودبال تبریز_2018

نشست سرپرستان تیمها و مراسم عکس تیمی‌مسابقات بین المللی وودبال تبریز

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف و به نقل از انجمن وودبال کشور؛ عصر دیروز نشست سرپرستان تیمها و شرکت کنندگان در مسابقات اوپن بین المللی وودبال تبریز ۲۰۱۸؛ با حضور شان ونگ، دبیرکل فدراسیون جهانی و توماس کوک رئیس فدراسیون آسیایی وودبال برگزار گردید.

طی نشست مذکور؛ ضمن بررسی قوانین و مقررات مسابقات و توزیع قوانین محلی؛ مهمانان فدراسیون جهانی و آسیایی با ابراز خرسندی از حضور خود در ایران، نسبت به میزبانی و ادامه برگزاری اینچنین رویدادها در کشور ایران اظهار امیدواری کردند.
توماس کوک؛ رئیس فدراسیون آسیایی وودبال خاطرنشان ساخت:"حضور در ایران تجربه بسیار ارزشمندی است و من به سهم خود از میزبانی تبریز تقدیر و تشکر می‌نمایم". وی با توصیف اینکه این رویداد با عنوان‌نخستین‌ دوره بایستی دومین، سومین و دفعات بعدی رویدادهای بین المللی وودبال را بهمراه داشته باشد؛ عنوان داشت:" استقبال کشورهای مختلف از رویدادهای بین المللی وابسته به فاکتورهای مختلفی است و تعداد علاقه مندان و شرکت کنندگان در مسابقات به مراتب بهبود خواهد یافت."

شان ونگ دبیرکل فدراسیون جهانی نیز با مثبت ارزیابی نمودن شرایط میزبانی و پذیرایی مهمان نوازانه ایران و شهر تبریز؛ اظهار داشت:" تصمیم ما بر اعزام یک تیم قدرتمند از تایوان برای رویارویی و حضور در میادین دشوار ایران بود که متاسفانه بدلیل برگزاری همزمان ۳ رویداد مهم در یکماه و به فواصل کوتاه؛ حضور تیم ملی وودبال تایوان میسر نشد و من بعنوان سرپرست این تیم و دبیرکل فدراسیون بین المللی تمامی تلاش خود را جهت حضور سایر کشورها علی الخصوص تایوان در مسابقات آتی را خواهم داشت."

مهندس تقی پور؛ رئیس هیات گلف استان آذربایجان شرقی نیز با اعلام آمادگی این استان برای میزبانی رویدادهای بین المللی وودبال بصورت سالیانه و دوسالانه؛ از مسئولین فدراسیون آسیایی و جهانی برای حضور در مسابقات تقدیر و تشکر کرد.

پس از اتمام جلسه سرپرستان و شرکت کنندگان مراسم عکس تیمی در محوطه هتل پتروشیمی تبریز با لوگوی مسابقات انجام پذیرفت.

مسابقات بین المللی وودبال تبریز ۲۰۱۸ نخستین راند خود را فردا با حضور قریب به ۴۰ شرکت کننده آغاز خواهد کرد.تاريخ  ارسال:دوشنبه 19 شهريور 1397 - 10:43

کد:94365-1397


 

 
گزارش تصویریمجمع انتخاباتی هیات گلف استان اردبیل برگزار شد آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گودبیر فدراسیون خبر داد: جام دیپلمات ها در راه است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.