جمعه 23 آذر 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

کلاس تئوری و عملی بهکاپ ( گیت گلف ) در دانشگاه بین المللی امام خمینی برگزار شد - قزوين

»

مراسم اختتامیه رقابت های گلف قهرمانی آقایان کشور برگزار شد - تهران

»

نتایج نهایی رقابت های گلف آقایان کشور اعلام شد - تهران

»

مراسم اختتامیه مسابقات گلف قهرمانی آقایان کشور برگزار می شود - تهران

»

بازدید شرکت کنندگان مسابقات گلف قهرمانی آقایان کشور از برج میلاد صورت پذیرفت - تهران

»

رئیس هیات گلف استان هرمزگان از تجهیز پارک‌های بانوان به زمین مینی گلف خبر داد - هرمزگان

»

سامانه امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام شد - تهران

»

 
 


با حضور مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان قم

مراسم تجلیل از مقام آوران هیئت گلف استان قم در سال 1396 برگزار شد

به گزارش روابط عومی فدراسیون گلف، مراسم تجلیل از مقام آوران هیئت گلف استان قم روز پنجشنبه مورخ 12 مهرماه از ساعت 13 با حضور مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان قم و اعضای هیئت گلف در محل سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان قم برگزار گردید.
در این مراسم "رضا دلاوری" رئیس هیئت گلف استان قم علاوه بر تمجید از عملکرد ورزشکاران هیئت در سال 1396 ، ابراز امیدواری کرد با حمایت و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان قم و فدراسیون گلف، عملکرد این هیئت در سال جاری و سال های پیش رو، روند صعود و رو به رشدی را در پیش گیرد.
همچنین "رمضانی" معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، ضمن قدردانی از عملکرد هیئت گلف در سال 1396 ، برنامه های پیش رو و تلاش های اداره کل جهت توسعه ورزش قهرمانی در استان را تبیین کردند.
"علی ملک لی" ملی پوش وودبال کشورمان نیز به بیان برخی از مسائل، مشکلات و مباحث مرتبط با ورزش وودبال و گلف پرداختند.
در این جلسه که با حضور برخی از اعضای هیئت گلف استان ازجمله "ونکی" از بازیکنان این رشته و "منفرد" پیشکسوت رشته ورزشی گلف برگزار شد به بخشی از مشکلات موجود از جمله نداشتن زمین استاندارد اشاره نموده و خواستار حمایت از این رشته ورزشی شدند.
در پایان جلسه از قهرمانان و مقام آوران هیئت گلف استان قم در سال 1396 تجلیل شد.از "علی ملک لی" به دلیل کسب مقام دوم انفرادی و اول تیمی مسابقات وودبال بین المللی تبریز 2018 و حضور در تیم ملی وودبال کشورمان و کسب بهترین رتبه بین بازیکنان این تیم در مسابقات وودبال قهرمانی آسیا در تایلند با اهدای لوح و هدایایی تقدیر به عمل آمد.
همچنین از ورزشکاران "نجمه کریمی"، "سمانه علی حیدری"، "فاطمه محمدی"، "الهام محمدی"، "سمانه سعادتی"، "مهسا یزدانی فرد" ، "علی منفرد"، "سید حسام الدین هاشمی"، "مجید کربلایی"، "حمید منصوری"، "محمد عالی پناه"، "فرهاد فاتح"، "محمد مولوی"، "محمد فرزاد امیدنیا"و "محمد سعید صالحی" تجلیل شد.
شایان ذکر است از "سعید داودآبادی"، "محمد علویون"،"حمید منصوری"، "اعظم خودکار"، "سمیه بهزادی"، "نسرین دانشور"، "نرجس جعفری"، "سمیه طلیقی" و "راهله لطفی" نیز به پاس خدمات و کمک به توسعه رشته ورزشی گلف و کمیته های تحت پوشش در استان قم تقدیر شد.
لازم به ذکر است اصحاب رسانه از جمله خبرنگاران صدا و سیمای مرکز قم نیز در این جلسه حضور داشته و به تهیه گزارش از مراسم تقدیر از ورزشکاران هیئت گلف پرداختند.تاريخ  ارسال:شنبه 14 مهر 1397 - 10:41

کد:99373-1397


 

 
گزارش تصویریمراسم اختتامیه مسابقات گلف قهرمانی آقایان کشور آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوحمید عزیزی: یکی از محورهای اصلی برای تشکیل اردوها مسابقات قهرمانی کشور است/ به‌دنبال کشف استعدادها در گلف هستیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.