سه شنبه 2 بهمن 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

 
 


مراسم اختتامیه مسابقات گلف قهرمانی کشور بانوان در رده سنی زیر ۱۸ سال برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف، مراسم اختتامیه مسابقات گلف قهرمانی کشور بانوان در رده سنی زیر ۱۸ سال ساعاتی قبل در سالن همایش های آکادمی ملی المپیک با حضور رئیس فدراسیون،نایب رئیس بانوان، دبیر، مشاور رئیس فدراسیون ،اعضای کمیته فنی و شرکت کنندگان برگزار شد.
در ابتدا "مهرداد جمشیدی" دبیر فدراسیون از حضور کلیه شرکت کنندگان و اعضای کادر فنی "مصطفی شهرکی"و "حنانه کاظمی" قدردانی کرد.
سپس "حمید عزیزی"رئیس فدراسیون ضمن ابراز امیدواری از حضور بانوان گلف باز زیر ۱۸ سال بویژه از حضور نونهالان که سرمایه های آینده گلف کشور را تشکیل می دهند ابراز خرسندی کرد.
خانم علی قاضی نایب رئیس بانوان فدراسیون گلف از حضور منظم شرکت کنندگان و احترام کامل به قوانین و مقررات مسابقات ابراز رضایت کرد و از روسای هیات گلف استانهای حاضر در مراسم نیز تقدیر و تشکر کرد
در انتها "مصطفی شهرکی"مسئول کمیته فنی مسابقات نتایج نهایی را اعلام کرد.
شایان ذکر است،به نفرات برتر انفرادی و تیمی لوح تقدیر و مدال و کاپ و جایزه نقدی اهداء شد و علاوه بر آن از حضور تمامی شرکت کنندگان با لوح تقدیر و هدیه نقدی قدردانی شدتاريخ  ارسال:دوشنبه 30 مهر 1397 - 17:00

کد:99431-1397


 

 
گزارش تصویریمراسم اختتامیه مسابقات گلف کشوری جام جهان نما،یادمان فجر چهلم آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گورییس هیات گلف خوزستان: از امروز با تمام قوا رقابت های سوپر لیگ گلف آقایان کشور رابرگزار می کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.