سه شنبه 2 بهمن 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

 
 


رئیس انجمن مینی گلف: آینده خوبی در انتظار مینی گلف است

مهرداد جمشیدی رئیس انجمن مینی گلف در گفتگو با سایت خبری فدراسیون گلف، در خصوص حضور تیم مینی گلف اردبیل(نمین سرامیک) در مسابقات اوپن آسیایی تایلند گفت: برای اولین بار در چند سال اخیر، از کشورمان نماینده ای در مسابقات مینی گلف قهرمانی آسیا داشتیم که با تمرینات فشرده و جدی اعضای تیم مینی گلف اردبیل توانستیم در رده تیمی و انفرادی به مقام سومی دست پیدا کنیم.
رئیس انجمن مینی گلف در این باره افزود: تیم مینی گلف نمین سرامیک استان اردبیل به نمایندگی از ایران در مسابقات آسیایی تایلند در شهر چیانگ مای شرکت کرد و تمام هزینه ها از سوی علی رستمی مدیرعامل شرکت نمین سرامیک استان اردبیل پرداخت شد.
وی در مورد اهمیت استعدادیابی در رشته ورزشی مینی گلف تصریح کرد؛ میدان دادن به جوانان آتیه دار قابل تمجید است و عمده ترین عامل در توفیق تیم مینی گلف استان اردبیل در اعزام اخیرشان به چیانگ مای را حمایت مسئولان این تیم و از سوی دیگر انسجام میان بازیکنان و جوانگرایی دانست.
جمشیدی در آخر افزود؛ زمانی که نام مینی گلف را میشنوید، ممکن است که نام ایران جزء کشورهای برتر در این رشته نباشد اما این روزها در ایران طرفداران زیادی پیدا کرده است و با توجه به اینکه رشته ورزشی مینی گلف پتانسیل خوبی در کشور دارد حیف است مورد توجه قرار نداد و امیدوارم این مهم اتفاق بیافتد و مسئولان نگاه ویژه ای به این رشته ورزشی نوپا در کشورمان داشته باشند.تاريخ  ارسال:دوشنبه 14 آبان 1397 - 12:46

کد:99469-1397


 

 
گزارش تصویریمراسم اختتامیه مسابقات گلف کشوری جام جهان نما،یادمان فجر چهلم آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گورییس هیات گلف خوزستان: از امروز با تمام قوا رقابت های سوپر لیگ گلف آقایان کشور رابرگزار می کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.