چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398


 
 

  

 
اخبار استانها

توپ گلف در میدان دیپلماتها - تهران

»

گلف ایران در حال احیا است/ تنها فدراسیون المپیکی هستیم که زمین استاندارد نداریم - تهران

»

گلف ایران در حال احیا است/ تنها فدراسیون المپیکی هستیم که زمین استاندارد نداریم - تهران

»

برگزاری اردوی انتخابی تیم ملی گلف بانوان - تهران

»

تغییر زمان برگزاری هفته آخر مسابقات لیگ برتر گلف آقایان کشور - خوزستان

»

3 روز تا مسابقات گلف جام دیپلمات ها/عملیات آماده سازی زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب تهران - تهران

»

مسابقه بهکاپ بانوان در شهرستان رشت برگزار شد - تهران

»

 
 


رئیس انجمن مینی گلف: آینده خوبی در انتظار مینی گلف است

مهرداد جمشیدی رئیس انجمن مینی گلف در گفتگو با سایت خبری فدراسیون گلف، در خصوص حضور تیم مینی گلف اردبیل(نمین سرامیک) در مسابقات اوپن آسیایی تایلند گفت: برای اولین بار در چند سال اخیر، از کشورمان نماینده ای در مسابقات مینی گلف قهرمانی آسیا داشتیم که با تمرینات فشرده و جدی اعضای تیم مینی گلف اردبیل توانستیم در رده تیمی و انفرادی به مقام سومی دست پیدا کنیم.
رئیس انجمن مینی گلف در این باره افزود: تیم مینی گلف نمین سرامیک استان اردبیل به نمایندگی از ایران در مسابقات آسیایی تایلند در شهر چیانگ مای شرکت کرد و تمام هزینه ها از سوی علی رستمی مدیرعامل شرکت نمین سرامیک استان اردبیل پرداخت شد.
وی در مورد اهمیت استعدادیابی در رشته ورزشی مینی گلف تصریح کرد؛ میدان دادن به جوانان آتیه دار قابل تمجید است و عمده ترین عامل در توفیق تیم مینی گلف استان اردبیل در اعزام اخیرشان به چیانگ مای را حمایت مسئولان این تیم و از سوی دیگر انسجام میان بازیکنان و جوانگرایی دانست.
جمشیدی در آخر افزود؛ زمانی که نام مینی گلف را میشنوید، ممکن است که نام ایران جزء کشورهای برتر در این رشته نباشد اما این روزها در ایران طرفداران زیادی پیدا کرده است و با توجه به اینکه رشته ورزشی مینی گلف پتانسیل خوبی در کشور دارد حیف است مورد توجه قرار نداد و امیدوارم این مهم اتفاق بیافتد و مسئولان نگاه ویژه ای به این رشته ورزشی نوپا در کشورمان داشته باشند.تاريخ  ارسال:دوشنبه 14 آبان 1397 - 12:46

کد:99469-1398


 

 
گزارش تصویریرقابت های گلف جام پیشکسوتان بالای ۶۰ سال آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوگلف ایران در حال احیا است/ تنها فدراسیون المپیکی هستیم که زمین استاندارد نداریم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.